Друк


Доброго дня !

Мені потрібна Ваша консультація з наступного питання.
Мій батько загинув в АТО 06.02.2015 р.
Військовий комісаріат м.Рівне відмовився прийняти мою заяву на виплату одноразової грошової допомоги мотивуючи це тим, що я не маю права на її отримання.
На момент загибелі батька мені було 28 років, була заміжня.

Коментарі  

 
0 #1 виплата одноразової грошової допомоги членам сімї загиблого в АТОРомашко Людмила 12.08.2015, 11:47
Відповідно до ст. 16-1 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбо вців та членів їх сімей» право на призначення та отримання одноразової грошової допомоги мають члени сім'ї, батьки та утриманці загиблого (померлого) військовослужбо вця, військовозобов' язаного або резервіста. Члени сім'ї та батьки загиблого (померлого) військовослужбо вця, військовозобов' язаного або резервіста визначаються відповідно до Сімейного кодексу України, а утриманці - відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".
Згідно із ст. 3 Сімейного кодексу України сім’ю складають особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки.
Тобто, якщо Ви спільно проживала та мали спільний побут із загиблим, Ви маєте право на отримання частки в одноразовій допомозі. Спір щодо права на отримання допомоги вирішується в судовому порядку.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.