Друк

Доброго дня! мені 24 роки.
1) Влаштовуюсь на роботу. У відділі кадрів вимамагають копію військового квитка. У мене його немає,натомість маю "посвідчення про приписку до призовної дільниці". Чи можуть мене з цим документом прийняти на роботу? Бо у відділі кадрів сказали що не приймуть. На чиїй стороні закон?
2) Чи подають організації списки своїх працюючих призовного віку до військових комісаріатів? Чи тільки списки тих хто підлягає мобілізації?

Коментарі  

 
0 #1 МОБІЛІЗАЦІЯ І ПРИПИСКААліна Стовба 31.08.2015, 10:19
Відповідно до п.3.4. Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов' язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах затвердженої наказом Міноборони №660 від 15.12.2009 підприємства, установи та організації під час прийняття на роботу повинні перевіряти у громадян наявність військово-облік ових документів:

-у військовозобов' язаних - військових квитків або тимчасових посвідчень (замість військових квитків);
-у призовників – посвідчень про приписку до призовних дільниць.

Тобто, у Вашому випадку, якщо Ви призовник, єдиним військово-облік овим документом, який можуть вимагати при прийомі на роботу,є посвідчення про приписку до призовної дільниці.

Щодо подачі списків працюючих призовного віку, то відповідно до Закону «Про військовий обов’язок і військову службу» від 25 березня 1992 р. на підприємства незалежно від форм власності й підпорядкування покладаються наступні зобов’язання:
- забезпечувати виконання військового обов’язку громадянами України (ч. 7 ст. 1);
- вести персональний облік призовників і військовозобов’ язаних (ч. 4 ст. 34);
- забезпечувати своєчасне прибуття громадян до призовних дільниць на вимогу військкоматів (ч. 8 ст. 15, ч. 1 ст. 38);
- повідомляти у семиденний строк військкомати про прийняття на роботу та звільнення з роботи призовників і військовозобов’ язаних (ч. 1 ст. 38).
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 Мобілізація і припискаРоман91 11.02.2016, 22:05
Я приїхав з Одеси на постійне місце проживання на Волинь. При вибутті не знявся з військового обліку.
По прибутті звернувся у військомат для постановки на облік. Мені було відмовлено у постановці на облік.
Мотивували це тим, що я не виписаний на попередньому місці проживання. Сказали необхідно іхати до Одеси і зніматись з військового обліку. Чи правомірно це?
Цитата | Скарга
 
 
0 #3 RE: Мобілізація і припискаАліна Стовба 12.02.2016, 09:39
Так, правомірно.
Відповідно до ч.3 ст. 37 ЗУ «Про військовий обов’язок і військову службу» призовники та військовозобов' язані після прибуття до нового місця проживання зобов'язані в семиденний строк стати на військовий облік та не раніше ніж за три дні до вибуття з місця проживання знятися із зазначеного обліку.
Тобто, у разі зміни реєстрації місця проживання, Ви повинні у встановлені строки знятися/стати на військовий облік.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.