Друк

доброго дня!
мій товариш вчинив крадіжку! отже, він зайшов до магазину спортмастер і таємно викрав кофтину на суму 2 тисячі гривень і вийшов з магазину незаміченим. потім в той же день зайшов до іншого магазину і взяв кросівки, на виході металодетектор запищав і його затримали! всі речі повернули в магазини! шо йому буде? яке покарання? раніше не судимий + до цього всього інвалід 2 групи! яке покарання?

Коментарі  

 
0 #1 RE: КрадіжкаІрина 28.08.2015, 13:04
Санкцією ст. 185 КК України передбачено, що таємне викрадення чужого майна (крадіжка) - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуван их мінімумів доходів громадян (850 - 1700грн.) або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.
При визначенні покарання суд враховуватиме обставини, які пом'якшують покарання, у вашому випадку - інвалідність, відсутність судимості та щире каяття.
Фактично, виявлена одна крадіжка, тому повторності не буде. Швидше за все призначать штраф.
Допомога адвоката не завадить!
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 RE: КрадіжкаМикола Луцюк 02.09.2015, 08:28
Цитую Ірина:

Фактично, виявлена одна крадіжка, тому повторності не буде. Швидше за все призначать штраф.
Допомога адвоката не завадить!

Так як Ви, Роман, описали, повторність буде.
Тільки перша крадіжка кваліфікуватиме ться за ч. 1 ст. 185 КК України, а кросівки - за ч. 1 ст. 15 та ч. 2 ст. 185 КК України.
Цитата | Скарга
 
 
0 #3 Викрали коняЯрослав 17.08.2016, 12:42
Доброго дня у мене викрали коня злодеев затримали вони призналися що крали коней и кому спродували. Але полиция ту людину яка купляла крадених коней не притягуе до вид по Видаль гости и нехоче щука коня.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.