Друк

Виникла ситуація: я перебуваю у відпустці по догляду за дитиною до 3 років. До закінчення відпустки ще 2 роки (дитині 1 рік).На даний момент звільнилися інша вакансія, більш приваблива. В тій же організації. Скажіть, чи можу я звільнитись з теперішньої посади, перервати відпустку, влаштуватися на бажану посаду та знову піти в декретну відпустку ( з ціллю щоб за мною залишилося місце на період відпустки). Або як взагалі вчинити законно, щоб не втратити бажану посаду ?

Коментарі  

 
0 #1 ЯК НЕ ВТРАТИТИ ПРИВАБЛИВУ ВАКАНСІЮ В ПЕРІОД ДЕКРЕТНОЇ ВІДПУСТКИАліна Стовба 31.08.2015, 15:48
Дійсно, Ви маєте право перервати декретну відпустку з метою зайняття іншої посади. Але, за двох умов. По-перше, попередньо узгодити це питання з керівництвом. По-друге, Ви не повинні «звільнятися» з займаної посади. Для отримання іншої посади в тій самій організації Вам потрібно написати заяву про переведення на бажану посаду. І вже після підписання керівництвом наказу про Ваше переведення, можна знов іти в декретну відпустку.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.