Друк

Я винаймаю в оренду контейнер на ринку "Млинівський" в м.Дубно. На даний час підприємницьку діяльність припиняю. Оренда сплачується регулярно і буде сплачуватись надалі.
Чи маю я право винаймати в оренду торгове місце, на ринку "Млинівський" якщо припиню підприємницьку діяльність?

Коментарі  

 
+1 #1 RE: ОрендаРоман Світличний 12.04.2013, 15:03
Спільним наказом Міністерства економіки України та Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 03.07.2009 р. 638/109, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.07.2009 року за № 600/16616, затверджено Порядок розрахунку цін на послуги та оренду торгових приміщень (площ) та їх обслуговування на ринках з продажу продовольчих та непродовольчих товарів”.
У підпункті 3.2. вказаного Порядку дано визначення Орендаря – суб’єкт господарювання або фізична особа, які приймають в оренду торгові приміщення (площі), та/або майно (устаткування, обладнання), підсобні приміщення (споруди), що становлять об’єкт оренди.
Пунктом 2 частини другої статті 55 Господарського кодексу України визначено, що суб’єктами господарювання є зокрема громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснюють господарську діяльність та зареєстровані відповідно до закону як підприємці.
Таким чином Ви матимете право винаймати в оренду торгове місце на ринку «Млинівський» як фізична особа, після припинення підприємницької діяльності.
Поряд з цим, звертаємо увагу на те, що разом із припиненням підприємницької діяльності припиниться і дія чинного на даний час договору оренди, оскільки частиною 2 ст. 781 ЦК України встановлено, що договір найму припиняється у разі ліквідації юридичної особи, яка була наймачем або наймодавцем, а відповідно до ст. 51 ЦК України до підприємницької діяльності фізичних осіб застосовуються нормативно-прав ові акти, що регулюють підприємницьку діяльність юридичних осіб, якщо інше не встановлено законом або не випливає із суті відносин.
Наведене свідчить про необхідність укладення нового договору оренди.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 RE: ОрендаОлена 15.04.2013, 11:54
дуже дякую Вам за выдповідь.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.