Друк

Доброго дня!Працюю у ФОП з 2012 року на посаді головного бухгалтера.В березні 2015 року змушена піти на лікарняний.Після виходу на роботу в липні 2015 року дізнаюсь,що на посаді головного бухгалтера з лютого 2015 року працює інша людина,а мені запропоновано розрахуватись на що я не погодилась.Тоді мене примусово відправили в відпустку.З 20 серпня я вийшла на роботу.Заробітна плата теперь в мене ніжче чим у працівників.Я можу якось себе захістити?З липня 2015 року інвалід 2гр.,мені 55 років.Дякую.

Коментарі  

 
0 #1 Трудове право. Відпустка. ПосадаРомашко Людмила 15.10.2015, 13:59
З огляду на описані події, прослідковуєтьс я порушення Ваших трудових прав, пані Людмило, однак все залежить від документального оформлення Ваших трудових відносин з ФОП. Взагалі: про нові або зміну діючих умов оплати праці в бік погіршення власник або уповноважений ним орган повинен повідомити працівника не пізніш як за два місяці до їх запровадження або зміни (ст. 103 КЗпП України). Тобто якщо Вас завчасно не повідомили, то зменшення заробітної плати є неправомірним. Раджу звернутися до адвоката з метою захисту порушеного права в суді.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.