Друк

Це запит електронної пошти через http://rivnepravo.com.ua/ від:
Аркадій <Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.>

Добрий вечір розповідь така, є вулиця в с.Біла Криниця Рівненської області Приміська, ширина дороги по документах геодезії та планах 15 метрів, жителі шести будинків самовільно влізли в дорогу зараз ширина дороги 3 метри, зараз навпроти них будуються люди 5 дворів і де спір на рахунок дороги вже 2 роки, зверталися до органів місцевої влади безрезультатно (просто ігнорують і відказують це ваші сусіди миріться), зараз там будується зять одного з них і також захопив дорогу мотивуючи це тим що він як всі)) в нашу сторону ідуть постійні погрози !
 і так далі, один з порушників колишній участковий міліціонер цю компанію постійно підбурює щоб стояти на своєму тобто мотивація така їм давали участки 10 соток нам навпроти 12 от і все, при проханні пред'явити документи на землю щоб звірити межі дороги відмовляються постійно погрожують, сьогодні приїжджала сільський голова та людина що відповідає за земельні відносини в с.Біла Криниця, доречі два будинки на дорозі, вона їх попередила що  10 22015 будуть збори вулиці щоб усі були з документами що дають право власності на земельну ділянку та !
 її наміри, вони ніби погодилися ал!
 е викорчовувати дерева зносити забори не хочуть мотивують різним (брєдом здоров'я нема і тд), після того як голова поїхала, почалося стара пісня погрози і матюки.
Питання:
1. Куди ще можна звернутися якщо  10 22015  зустріч буде без результатною
2. Що буде з будівлями які незаконно побудовані на дорозі (голова просить щоб лишилися бо шкода) але як на мене це брєд навіщо тоді закони ? Тим паче вони знали що це незаконно тепер їм пробач?
3. За постійні погрози я можу звернутися до суду як від себе чи колективною заявою, що для цього потрібно?
4. Незаконні забудовники повинні платити штраф?
5. Якщо незаконні забудовники самі не демонтують дерева огорожі і тд я можу це зробити без попередження (визвати бульдозер і все зрівняти територія тільки межі дороги)
Наперед дякую, очікую вашу відповідь

Коментарі  

 
0 #1 самовільне захоплення земліРомашко Людмила 06.11.2015, 06:59
Для того, щоб визначити чи дійсно існує самозахоплення земель загального користування (дороги) необхідно звірити генеральний план забудови населеного пункту (конкретної вулиці), технічну документацію щодо встановлення меж земельних ділянок із реальним розміщенням меж спірних земельних ділянок. У Вашому випадку необхідно в першу чергу звернутися із скаргою про проведення перевірки піднятого питання до Державної інспекції сільського господарства в Рівненській області (м. Рівне, вул. Малорівненська, 91Б), до повноважень якої, зокрема, належить здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням органами місцевого самоврядування, фізичними особами вимог земельного законодавства. У випадку документального підтвердження, що дійсно землі загального користування використовуютьс я вашими сусідами самовільно, можна, наприклад, звернутися до суду з позовом про усунення перешкод в користуванні землею загального користування (дорогою), шляхом знесення будівель та споруд.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.