Друк


Надіслав повідомлення про вчинення кримінального правопорушення 01.10.2015р. і досих пір немае відповіді.Що робити?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Повідомлення про вчинення кримінального правопорушенняІрина Троцька 04.11.2015, 12:58
В порядку ст.60, 214 КПК України, Вас мають повідомити про прийняття і реєстрацію повідомлення про вчинення кримінального правопорушення. Якщо Ви його не отримували, зверніться з запитом про стан його прийняття та реєстрації (бажано рекомендованим листом з повідомленням).
Якщо відповіді не буде чи відмова буде необґрунтована – маєте право оскаржити бездіяльність, для чого зверніться до адвоката.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.