Друк

здравствуйте, три месяца назад умерла моя мама, после ее смерти отчим начал выгонять меня с дома вместе с моим не совершенно летним ребенком. раньше над моим ребенком бала опекуном моя мама, после ее смерти родительские права я востановила, я с ребенком переехала в другой город, в доме у отчима осталась мебель которая была куплена на деньги ребенка, отчим нам ее не отдает, 20 лет назад отчим в месте с моей мамой продал нашу квартиру. Я хочу спросить имею ли я право хоть на что нибудь? я с дома выписалась

Коментарі  

 
0 #1 RE: Питання спадщиниАліна Стовба 23.12.2015, 17:12
Доброго дня!
Для відповіді на Ваше питання, необхідно володіти інформацією щодо права власності на квартиру та інше рухоме майно придбане за життя Вашої матері, а також з'ясувати окремі питання щодо прийняття спадщини.
Виходячи з наданої Вами інформації, на жаль, неможливо надати повноцінну консультацію.
Для отримання правової допомоги у даній ситуації, Вам варто особисто звернутись до адвоката чи юриста.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 RE: Питання спадщиниБогдан 02.02.2016, 10:15
Доброго дня,моя бабуся хоче передати у спадщину мені свій будинок.Який пакет документів та які кроки мені для цього потрібно зробити? Скільки це буде коштувати? буду вдячний за змістовну відповідь. Дякую
Цитата | Скарга
 
 
0 #3 RE: Питання спадщининаталья 17.04.2017, 15:03
помер тато пройшло 6 місяців.спадкоє мцями є я дочка і мама (жінка)1А групи з психічним захворюванням.Н а татові мотоцикл і авто причеп.Скажіть будь ласка як правильно переоформити чи на кого краще щоб не було дорого.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.