Друк
Доброго дня. У мене склалась така ситуація. Ми з чоловіком перебуваючи в шлюбі взяли кредит у розмірі 10 тисяч грн.( оформлений на мене). Після розлучення він різними способами відмовляеться в допомозі сплачувати кредит. Скажіть будь ласка, я можу подати позов до суду на колишнього чоловіка, щоб він сплачував якусь частину цього кредиту? Мені фінансово тяжко самостійно сплачувати, я залишилась з двома дітьми... Дякую.

Коментарі  

 
+1 #1 RE: Оплата кредитуІрина Троцька 23.12.2015, 16:20
Зобов"язати сплачувати кредит Вашого колишнього чоловіка - юридично неможливо, такого виду позову не існує. Вирішуються такого роду питання при поділі спільного майна подружжя. При цьому Вам треба буде довести, що позичені кошти були використані в інтересах сім"ї.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 RE: Оплата кредитуМаксимюк Михайло 22.02.2016, 18:29
В мене така ситуація ми з чоловіком взяли товар в кредит в дельта банку,щомісячно оплачували вказану в договорі плату 2015 році 28 лютого ми оплатили через укер пошту платіж сумою 700 грн. Так як і раніше оплачували но банк перервав усі звязкі з поштою і нас про це не повідомив.квита нція у нас є а банк не приймає перекази з пошти і мають притензії до нас.вимагають сплатити ще раз і ще комісію.скажіть чи ми маємо якісь права в цій ситуації
Цитата | Скарга
 
 
0 #3 RE: Оплата кредитуІрина Троцька 29.02.2016, 17:18
Цитую Максимюк Михайло:
В мене така ситуація ми з чоловіком взяли товар в кредит в дельта банку,щомісячно оплачували вказану в договорі плату 2015 році 28 лютого ми оплатили через укер пошту платіж сумою 700 грн. Так як і раніше оплачували но банк перервав усі звязкі з поштою і нас про це не повідомив.квитанція у нас є а банк не приймає перекази з пошти і мають притензії до нас.вимагають сплатити ще раз і ще комісію.скажіть чи ми маємо якісь права в цій ситуації

Ваша ситуація непоодинока, з неперахуванням платежів по кредиту через ДП Укрпошта зіткнулись чимало клієнтів , що мають кредит в Дельта Банку.
Перш за все, слід ознайомитись з умовами та графіком погашення кредиту у Вашому Договорі. Далі, краще в письмовому порядку, з’ясувати суму і дату коли було прийнято платіж в відділенні Укрпошти та чи перераховано (або ні) його на рахунок Дельта Банку. Встановивши ці дані та зібравши докази маєте право звернутись до суду для захисту свого права, адже за відсутності вини боржника та у випадку вчасної оплати нарахування штрафних санкцій є безпідставним.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.