Друк
Скажіть будь-ласка, в нас квартира приватизована на 8 чоловік. Сьогодні всі мають окреме житло і на квартиру не претендують. Чи є можливості відмінити          безкоштовну приватизацію без переоформлення (дарування) кожної частки в нотаріуса? Дякую

Коментарі  

 
0 #1 RE: Скасування приватизаціїІрина Троцька 22.01.2016, 14:54
Процедури відміни приватизації не існує, можливе скасування, однак для цього потрібні відповідні підстави. Для більш детальної відповіді необхідно бачити документи, щоб сказати про наявність чи відсутність таких підстав у Вашому випадку.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.