Друк

Доброго дня !

З квітня 2012 року перебуваю на пенсії. Був звільнений з органів внутрішніх справ за станом здоров’я, військово-лікарською комісією визнаний непридатним до військової служби внаслідок захворювання, яке пов’язане з проходженням служби. Засіданням МСЕК мені встановлено ІІІ групу інвалідності. Отримую пенсію як інвалід органів внутрішніх справ (армії).
 
Чи маю я та члени моєї сім’ї право на пільги при оплаті комунальних послуг?
 
З часу виходу на пенсію і до вступу у дію Закону України «Про національну поліцію» я та моя сім’я таким правом користувалися.
 
Однак не дивлячись на внесення змін до Закону України «Про національну поліцію» в частині відновлення пільг пенсіонерам ОВС, підприємства з постачання води, газу, тепла тощо у наданні таких пільг мені відмовляють.
 
Чи правомірні такі відмови ?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Які пільги має інвалід міліції (армії)Аліна Стовба 02.02.2016, 12:21
Внесення змін до ЗУ «Про національну поліцію», а саме пункт 15 Прикінцевих і перехідних положень Закону, передбачає, що за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.
Але Закон України «Про національну поліцію» не передбачає знижки на комунальні послуги для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.
А отже, і колишні працівники міліції права на таку знижку не мають.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.