Друк

Проживаючи у громадянському шлюбі з 1988 року по 2000 рік, подружжя у 1996 році придбало квартиру, та зареєстрували її на дружину. Нотаріально договір купівлі не був посвідчений. У 2000 році подружжя узаконило шлюб, а в 2008 році договір купівлі квартири був признаний дійсним у судовому порядку. В 2011 році подружжя розірвало свій шлюб. До сьогоднішнього дня чоловік проживав у цій квартирі, а дружина з 2010 року проживає в Росії. В цьому році дружина подала позов до суду про виселення бувшого чоловіка з квартири, навіть не попередивши його, якщо раніше!

  увесь час обіцяла розділити квартиру, або сплатити за одну кімнату кошти. Чи може чоловік тепер претендувати на частку в квартирі, як на спільну сумісну власність, якщо іншого житла у нього немає?

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.