Друк


Я працююча пенсіонерка, використала 24 дні оплачуваною відпустки, та 30 днів без збереження заробітної плати. Скажіть будь ласка, чи маю я право ще на 15 днів відпустки без збередення з/п.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Право на відпусткуАліна Стовба 04.03.2016, 10:19
Доброго дня!
Стаття 25 ЗУ « Про відпустки» містить вичерпний перелік підстав, коли відпустка без збереження заробітної плати повинна бути надана працівнику в обов’язковому порядку.
Якщо серед них немає підходящої Вам, то застосуванню підлягає ст. 26 Закону.
Відповідно до ст. 26 Закону за сімейними обставинами та з інших причин працівнику може надаватися відпустка без збереження заробітної плати на термін, обумовлений угодою між працівником та власником або уповноваженим ним органом, але не більше 15 календарних днів на рік.
Тобто, в даному випадку Ви маєте право на таку відпустку, але її строк залежить від безпосередньої домовленості з керівником.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.