Друк


Скажіть будь ласка чи можуть в собезі відмовити в тимчасовоі допомоги (батьки які ухиляються від сплати аліментів),і якщо можуть то на яких підставах.Дякую

Коментарі  

 
0 #1 RE: Допомога дитиніАліна Стовба 04.03.2016, 11:16
Для отримання тимчасової державної допомоги на дитину мають існувати підстави передбачені п. 2 «Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме», затвердженого Постановою КабМіну від 22.02.2006 р. №189.
Пунктом шостим Порядку передбачений обов’язковий перелік документів, які Ви маєте подати до органу соц.захисту населення.
Після перевірки наявності підстав для призначення допомоги та достовірності наданих Вами даних, орган соціального захисту населення приймає рішення про призначення допомоги або про відмову у призначенні( у випадку недотримання положень зазначеного Порядку).
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.