Друк

Яку частку надмірно сплаченої субсидії потрібно повернути державі, якщо зменшилась кількість зареєстрованих чоловік у квартирі, якій надається субсидії? (Було 5чол., стало 3чол.)Повністю чи лише за двох чоловік? Протягом, якого часу потрібно здійснити повернення? чи продовжать надалі допомогу?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Повернення субсидіїАліна Стовба 23.03.2016, 16:02
Відповідно до п. 14 Постанови Кабінету Міністрів «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунал ьних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» № 848 від 21.10.1995 р. громадянин, якому призначено субсидію, зобов’язаний протягом місяця поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (орендарі - про осіб, які фактично проживають.
Якщо громадянин приховав або свідомо подав недостовірні дані про доходи (не зазначив один із видів доходів) та майновий стан, що вплинули на встановлення права на субсидію, внаслідок чого йому була надміру перерахована сума субсидії, - з місяця, в якому виявлено порушення.
Отже, Вам необхідно протягом місяця проінформувати орган соціального захисту населення про зміну кількості зареєстрованих осіб.
Після цього орган соц..захисту розрахує суму, яка підлягає поверненню, зазначить строк,протягом якого необхідно сплатити та вирішить питання щодо продовження дії субсидії, виходячи вже з нових даних.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.