Друк
Доброго дня. Придбали будинок.  В нотаріальній угоді вказали термін виселення та звільнення будинку  від  меблів, побутового сміття, хламу. Але згодом продавець  в  телефонній розмові у вкрай грубій формі заявив, що нічого вивозити не збирається, адже будинок йому дістався у спадщину, він у ньому ніколи не проживав і речі не його.
На наше запрошення  прибути у вказану  дату для складання  акту прийому-передачі житла відповів лайкою та погрозами.
Оскільки звільнення будинку від сміття вимагає значних коштів, прошу пояснити  яким чином можна примусити продавця виконати зобов'язання прописані в угоді. Дякую.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Звільнення будинку по договору купівлі-продажуАліна Стовба 23.03.2016, 11:52
Нажаль, виходячи з наданої інформації неможливо надати повноцінну юридичну консультацію. Необхіно ознайомитись з умовами нотаріальної угоди та порядком набуття Вами у власність будинку.
Єдине, що можу порадити, це письмово звернутись до продавця з вимогою про звільнення будинку від меблів та підписання акту прийому-передач і житла. У разі відмови або ігнорування звернення необхідно звертатись до суду. Але, знов ж таки, необхідно ознайомитись з договором та з'ясувати чи будуть у Вас підстави для зверненя до суду з позовом.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.