Друк
Доброго дня. Мати після смерті батька успадкувала майно + його кредит. Наявна страховка при отриманні кредиту від банку.Банк знаходиться в стадії банкрутства, введена тимчасова адміністрація (Дельтабанк). Після отримання довідки про смерть та страховки, банк опрацював документи та пояснив в усному порядку, що страховка покриває відсотки, а всю іншу суму потрібно сплатити. Що робити в даному випадку щоб не платити?
 

Коментарі  

 
0 #1 RE: Спадщина, кредитАліна Стовба 05.05.2016, 09:44
Доброго дня!
Для відповіді на Ваше питання необхідно ознайомиться з кредитним договором та договором страхування.
Тільки виходячи з їх положень можна визначити умови погашення кредиту в разі смерті позичальника та з'ясувати на що саме розповсюджуєтьс я страховка.
За умови, якщо страховка дійсно покриває тільки відсотки, Ви маєте погасити кредит в розмірі, який не перевищує вартості успадкованого майна. Крім того, після смерті позичальника банк не має права нараховувати будь-які відсотки на суму кредиту.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.