Друк
Сусід висуває претензіі на  відшкодування вартості ремонту фундаменту його будинку так- як наш гараж знаходиться близько до одного з кутів його будинку і через стік дощовоі води фундамент отримав тріщини. Які необхідні докази, що саме через те фундамент будинку отримав тріщини.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Спір з сусідомІрина Троцька 11.05.2016, 17:30
Довести те, що тріщини фундаменту утворились внаслідок дощової води у Вашому випадку теоретично можливо, провівши будівельно-техн ічну експертизу.
Майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.
Тобто, при проведенні такої експертизи слід буде встановлювати неправомірні дії, що призвели до таких руйнувань (порушення будівельних норм ДБН щодо встанволення стоків, відстань їх до будівлі тощо).
Якщо справа дійде до суду, Ви, в свою чергу, маєте право подавати докази, що доводять протилежне, для чого проконсультуйте сь заздалегідь з юристом:
http://rivnepravo.com.ua/partners.html
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.