Друк
 
Добрий день. Я проживав в громадському шлюбі з громадянкою Гороб’юк В.О. В нас спільна дитина віком один рік. Дитина оформлена на матір, батьком записаний її брат(я не записаний в свідотстві про народження, жінка оформлена як мати-одиначка і на це отримує допомогу). У звязку з її неадекватною поведінкою(почала гуляти з іншими чоловіками,є фото підтвердження і переписки з соц сайтів та свідки). Я хочу забрати до себе(відсудити) дитину. Які в мене є шанси і що мені для цього треба зробити?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Права на дитинуІрина Троцька 11.05.2016, 16:08
Доброго дня! Для того, щоб Вас записали батьком дитини Вам слід звернутися до суду з позовом про визнання батьківства.
Підставою для визнання батьківства є будь-які відомості, що засвідчують походження дитини від певної особи - пояснення сторін, третіх осіб, їхніх представників, допитаних як свідків, показання свідків, письмові і речові докази, зокрема звуко- і відеозаписи, висновки експертів.
Тобто, Вам слід зібрати докази на підтвердження того, що саме Ви є батьком дитини та підготувати відповідну позовну заяву до суду (за місцем проживання).
З приводу другої частини питання, якщо Ви хочете «відсудити» дитину, то підстави для цього зовсім інші, їх треба встановлювати в кожному конкретному випадку. Для цього зверніться для отримання більш детальної консультації: http://rivnepravo.com.ua/partners.html
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.