Друк
Доброго дня! Я хотіла дізнатися, чому виплати на одиноких матерів не виплачують для працюючих. Я працюю вчителем, маю 11годин і отримую чистими 1676 грн. Коли я збирала документи у мене їх не прийняли,повідомляючи наче іще не знають які документи потрібні(це був початок лютого), хоча інші одиночки за цей місяць подали документи. Скажіть, будь ласка, як бути і що робити. Дякую

Коментарі  

 
0 #1 RE: Виплати одиноким матерямІрина Троцька 11.05.2016, 17:04
Закон не містить обмежень щодо виплат допомоги одиноким працюючим матерям.
Допомога на дітей одиноким матерям у 2016 році надається у розмірі, що дорівнює різниці між 100% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячни м сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.
Тобто, значення має розмір доходу сім"ї.
Просто не прийняти документи орган соціального захисту населення не мав права. Навіть якщо до заяви не додані всі необхідні документи, Вас мали повідомити, які документи треба додати.

Протягом 10 днів Вашу заяву повинні розглянути та ще протягом 5 днів повідомити про призначення такої допомоги чи про відмову в її призначенні із зазначенням причини відмови та порядку оскарження цього рішення.
Подайте повторно заяву з необхідними додатками, якщо документи не приймуть - вимагайте письмову відмову. Її може бути оскаржено у вищестоящі органи або у судовому порядку.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.