Друк

Добрий день.В моїй родині така ситуація. Моїй мамі 75 років.Має двох дорослих синів 49 і 48 років.Я старший син проживаю з дружиною і трьома синами у власному будинку.Брат проживає з матір'ю і дружиною молодшою за нього на 16 років у батьківському будинку.Дітей у них немає і не буде... Будинок належить матері.Брат примушує маму написати дарчу на будинок і на майно.Його ж дружина виживає і принижує матір.

Що робити в такій ситуації?
Дякую.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Родиннні конфліктиАліна Стовба 28.10.2016, 15:36
Доброго дня!
В даному випадку, можна порадити Вашій матері звернутись з заявою в поліцію з метою реагування на дії сина та його дружини.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.