Друк

Доброго дня!
Мій хлопець, будучи старшим солдатом, призваний на строкову службу з 16.04.2013, підписав контракт про проходження військової служби у ЗС України від 08.07.2014 із зазначенням в п. 3 – на особливий період, але не менше 1 місяця – до оголошення демобілізації та етапів звільнення у ході демобілізації… В копії контракту, що на руках, не зазначені п. 11 (Контракт набирає чинност) та п. 12 (Чинність Контракту припинено). В період з 12.01.2016 по 15.04.2016  він перебував в зоні АТО (із урахуванням терміну перебування в дорозі туди і назад). У вказаний проміжок часу буÐ!
 ² підписаний та опублікований Указ Президента України від 25 березня 2016 року № 115/2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, призваних відповідно до Указу Президента України від 21 липня 2014 року № 607 та під час першої черги часткової мобілізації відповідно до Указу Президента України від 14 січня 2015 року № 15», відповідно до якого у березнi-квiтнi 2016 року проводилось звільнення в запас вiйськовослужбовцiв військової служби за призовом під час мобiлiзацiї, на особлиÐ!
 �ий період. Питання:
- чи підпадав під звільнення мій хлопець?
- чи триває особливий період на даний час?
- чи можливе звільнення мого хлопця за п. «ж» ч.6 ст. 26 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 12.05.1992 року (зі змінами) (у зв’язку із закінченням особливого періоду та небажанням продовжувати військову службу за новим контрактом військовослужбовцями…)?
- за якими пунктами можливе звільнення мого хлопця (він здоровий та дисциплінований)?
– чи законно, що в контракті не зазначені вказані вище дати?
-       чи законно, що у вказаний термін (08.07.2014) в п. 3 контракту не вказано чіткого строку дії контракту?

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.