Друк

Добрий день. Я знаходжуся у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, чоловік працює не офіційно (отримує заробітню плату 1450 грн.). Чи можу я оформити допомогу по малозабезпеченню?

 

Коментарі  

 
0 #1 RE: Малозабезпечені стьІван Луцюк 07.07.2016, 10:31
Доброго дня. Згідно з ст.7 ЗУ "Про державну соціальну допомогу малозабезпечени м сім'ям" державна соціальна допомога не призначається у випадках, коли: працездатні члени малозабезпечено ї сім'ї не працюють, не служать, не вчаться за денною формою навчання у загальноосвітні х, професійно-техн ічних, вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації протягом трьох місяців, що передують місяцю звернення за призначенням державної соціальної допомоги (крім осіб, які в установленому порядку визнані безробітними та за інформацією центрів зайнятості не порушують законодавство про зайнятість щодо сприяння своєму працевлаштуванн ю; осіб, які доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку); якщо протягом 12 місяців перед зверненням Ви здійснювали покупку, що перевищує 10-кратну величину прожиткового мінімуму для сім'ї; якщо у власності сім'ї є друга квартира (будинок), площа якого перевищує 21 квадратний метр на 1 члена сім'ї + 10,5 квадратних метрів на сім'ю чи більше 1 автомобіля.
Таким чином, якщо Ваш чоловік визнаний безробітним та про це є інформація в центрах зайнятості, Ви маєте право оформити соціальну допомогу малозабезпечени м сім'ям.
Для того, щоб оформити таку допомогу, необхідно подати заяву до місцевої державної адміністрації або до виконавчого комітету сільської, селищної ради. У заяві дається згода сім'ї на збір інформації про неї, про її власність, доходи та майно. До заяви Вам необхідно додати документ, що посвідчує особу (паспорт), довідка про склад сім'ї, декларація про доходи та майно осіб, які входять до складу сім'ї(субсидія та аліменти не враховуються), довідка про наявність та розмір земельної частки.
Згідно з ч.1 ст.6 ЗУ "Про державну соціальну допомогу малозабезпечени м сім'ям" державна соціальна допомога призначається на шість місяців.
Державна соціальна допомога призначається з місяця звернення, якщо протягом місяця подано всі необхідні документи.
Рішення про відмову повинне бути вмотивоване та містити роз'яснення порядку його оскарження. У разі відсутності такої інформації Ви можете звернутись до суду для встановлення своєї правоти.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.