Друк

Уважаемые адвокаты!
У меня такая проблемм по жилищному праву.
В 2001 году фирма взяла кредит. Под заставу квартиры, которая принадлежала директору фирмы. Нлтариус при оформлении заставы наложил арест на отчуждение квартиры.
В 2002 году деньги не вернули и ФИ получил решение хозяйственного суда о взыскании этих денег.
В ходе исполнительного производства гос.исполнитель так же описал и арестовал квартиру, но директор обжаловал эти действия в суд и получил решение, согласно которому квартира была исключена из описи и признана частной собственностью.
В 2005 году исполительное производство закрыли.
В 2009 году фирма ликвидировалась (исключена из реестра).
Но запрет га отчуждение квартиры, наложенный частным нотариусом, не снят.
Собственник обратился к нотариусу, которая говорит, что снять арест может только через суд.
Что нам делать?
О чем просить суд?

Заранее спасибо.

Ирина.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Як зняти заборону на відчудження?Тарас Захожий 19.05.2013, 18:08
Ірина, спробуйте отримати від банку-кредитора лист про зняття обтяження та/або звернутися до суду з позовом про визнання іпотечного договору недійсним.
Цитата | Скарга
 
 
+1 #2 заборона/іпотек аадвокат І.В.Іванюк 20.05.2013, 16:49
Банк в такому випадку однозначно не надасть лист про зняття заборони відчуження. І в такому випадку залишається судовий варіант захисту, зокрема подання позовної заяви про припинення зобов"язання в порядку ст. 609 ЦК, ст.ст.202, 205 ГК в зв"язку із ліквідацією ЮО та з додатковою позовною вимогою немайнвого характеру щодо виключення запису про обтяження майна з реєстру речових прав.
В такому випадку реєстратор при виконанні рішення суду перенесе запис про реєстрацію майна у новостворений реєстр речових прав із відповідними обтяженнями (заборона відчуження та іпотека), після чого зможе фактично виконати рішення суду, виключивши записи про обтяження.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.