Друк

Доброго дня. У нас в родині виникла така ситуація. 10 років тому мама придбала будинок, і так як вона часто їздила на заробітки, то не мала змоги довести всі документи до толку, і таким чином будинок та земля досі числяться на попередньому власникові.Згодом він помер. Його дружина не претендує на будинок і підтверджує це та згідна на всі умови. У неї на руках немає ніяких документів на будинок. Що можна зробити у даній ситуації, куди слід звертатись і чи є надія оформити будинок на маму? Дякую

Коментарі  

 
0 #1 Право власності на будинокРомашко Людмила 22.07.2016, 15:37
Як варіант вирішення Вашого питання – це подати позов до суду про визнання права власності на майно за набувальною власністю. Згідно ст. 344 Цивільного кодексу України особа, яка добросовісно заволоділа чужим майном і продовжує відкрито, безперервно володіти нерухомим майном протягом десяти років або рухомим майном- протягом п'яти років, набуває право власності на це майно (набувальна давність), якщо інше не встановлено цим Кодексом.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 Оформлення права власностіМикола Луцюк 09.11.2016, 09:17
Так. Будинок можна оформити.
Зверніться до юриста (адвоката).
http://rivnepravo.com.ua/partners.html
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.