Друк


У мого цивільного чоловіка є заборгованість по аліментах. Зараз у нас є спільна дитина і в мене від першого шлюбу є син.Його колишня дружина у заяві на стягнення аліментів встановила частку 1/4 від його заробітньої плати. Якщо сплачувати заборгованість з його зарплати, то по суті на утримання дітей нам нічого не залишається. Чи можна оспорити рішення суду і зменшити розмір аліментів??? Чи можливий варіант стягнення аліментів з нього за його ж заявою написаною по місцю праці? Дякую.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Стягнення заборгованості по аліментах -Аліна Стовба 15.08.2016, 10:46
Доброго дня!
Якщо Ваша з чоловіком спільна дитина з'явилась вже після винесення рішення суду про стягнення аліментів, то це може слугувати підставою для зменшення розміру аліментів, шляхом подання позовної заяви до суду.
Але, слід зазначити, що зменшуючи розмір аліментів, розмір вже нарахованої заборгованості не зміниться.Забор гованість Ви маєте в будь-якому разі погасити, так як можливе нарахування пені або звернення стягнення на майно чи кошти Вашого чоловіка.
Крім того, за наявності заборгованості розмірі, що сукупно перевищує суму відповідних платежів за шість місяців, державний виконавець звертається до правоохоронних органів з поданням про притягнення боржника до кримінальної відповідальност і за злісне ухилення від сплати аліментів.

Для того щоб сплата аліментів відбувалась шляхом автоматичного відрахування з зарплати платника аліментів, необхідно звернутись до державного виконавця (на виконанні в якого перебуває виконавчий лист), який винесе відповідну постанову та направить її по місцю роботи платника аліментів.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.