Друк


Доброго дня! Як легально показувати фільми в малому кінотеатрі, якщо кінодистриб'ютори вже не укладають угоди з DVD-проекторами?

Коментарі  

 
0 #1 RE: КіноіндустріяГордієнко Євгенія 01.11.2016, 17:07
Доброго дня!
Перш за все, зареєструйтесь як юридична особа або фізична особа-підприєме ць. Надалі необхідно отримати документ, який засвідчує право на розповсюдження і демонстрування національних та іноземних фільмів на всіх видах носіїв зображення, яким є державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів.
Для введення у експлуатацію будівлі, призначеної для розміщення кінотеатру, Вам необхідно буде отримати дозволи відповідних органів пожежного нагляду та органів державної санітарно-епіде міологічної служби.
В подальшому дотримуйтесь положень ЗУ “Про кінематографію” , постанови Кабінету Міністрів України від 14.01.2004р. №27 «Про затвердження Положення про Державний реєстр виробників, розповсюджувачі в і демонстраторів фільмів» та інших нормативно-прав ових актів України.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.