Друк

Доброго дня. Чоловік працював не офіційно на фірмі менеджером по продажам. Не підписував жодних документів. Пропрацювавши 3 роки його винять в кражі грошей і дуже великої суми(1500000грн.) Нібито він на поотязі 1,5 роки він забирав гроші у клієнтів за товар і не здав в касу. Директор звернувся до поліції з заявою про шахрайство. Вдома був ошбуш забрас сист.блок та накладні які чоловік почав збирати нажаль тільки останні пів року. Ніші дії? Що робити нам?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Матеріальна відповідальніст ьАліна Стовба 28.10.2016, 15:39
Доброго дня! В даному випадку Вам необхідно звернутись безпосередньо до адвоката, який ознайомившись з матеріалами кримінального провадження зможе Вам надати повноцінну консультацію.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.