Друк

Чи має право комунальна організація, що є природнім монополістом у місті, розірвати (не продожити на новий термін) договір про надання комунальних послуг (централізоване опалення) "з технічних причин"?
Заборгованість по оплаті відсутня!
Як та на підставі яких норм закону слід аргументувати протиправність їх рішення?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Комунальні послугиГордієнко Євгенія 04.10.2016, 15:03
Доброго дня!
Перш за все зверніться до юриста для аналізу умов договору з комунальною організацією, а вже після того направте претензію до даної організації з вимогою надати Вам пояснення які саме "технічні причини" призвели до розірвання договору. Саме на підставі письмової відповіді комунальної організації слід вирішувати куди звертатися з відповідною скаргою!
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.