Друк
Доброго дня! У мене готівковий кредит і кредитна карта у банку михайлівськийю на даний момент банк михайлівський визнаний банкрутом, тривають суди,  до мене дзвонять з Фк Фагор і требують платити просрочені платежі, це 3 місяці, які я не плачу , бо незнаю куди платитию Багато інформації , що фагор мошенники, хоча 1 місяць по кредиту я до них заплатила. Вони дзвонять до мене,на роботу, до родичів, погрожують мені що я буду сидіти , а коли я сказала щоб надіслали листа з мокрою печаткою, відповіли - мокру печатку поставиш собі на лобі. Я у розпачÑ!
 – незнаю що робити куди і де плати кредитКоментарі  

 
0 #1 RE: КредитОлександр Величко 30.09.2016, 15:11
Звертайтесь у Фонд гарантування вкдадів, або до цієї особи http://www.fg.gov.ua/not-paying/temporary/171-not-paying-bank/liquidation/pat-bank-mykhaylivskyy
і все з'ясовуйте з ним. А якщо ще будуть дзвонити з того Фагор, то повідомте, що напишите на них заяву про злочин, шахрайство.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.