Друк

Добрий день! Мій батько учасник бойових дій АТО. Під час вступу до ВНЗ я подав усі необхідні документи про пільги, проте за результатими конкурсу все одно виявився на контрактному місці. Під час вступу, мені викладач сказав що «великої ролі ці документи не грають» так як я вступаю на творчу спеціальність (актор дмаматичного театру). Скажіть будь ласка, чи маю я право оскаржити це рішення(навіть через 2 місяці), куда звернутися, і чи надаватимуться мені якісь пільги навіть на контрактному місці? Зараз я студент іншого університету. Сплатив!
плату за гуртожик, проте нещодавно дізнався, що маю право безкоштовно проживати у гуртожитку. Куди потрібно звернутися, щоб повернули кошти?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Пільги дітям учасників АТОГордієнко Євгенія 01.11.2016, 15:54
Доброго дня!
Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій та їхніх дітей, дітей, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичн их операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або під час масових акцій громадянського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, для здобуття професійно-техн ічної та вищої освіти» передбачена державна цільова підтримка дітям осіб, що визнанні учасниками АТО для здобуття професійно-техн ічної та вищої освіти у вигляді:
повної або часткової оплати навчання за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів;
пільгових довгострокових кредитів для здобуття освіти;
соціальної стипендії;
безоплатного забезпечення підручниками;
безоплатного доступу до мережі Інтернет, систем баз даних у державних та комунальних навчальних закладах;
безоплатного проживання в гуртожитку;
інших заходів, затверджених Кабінетом Міністрів України.
Однак, з 01.01.2016 року набув чинності Закон України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» № 928-VIII від 25.12.2015 пт. 11 Прикінцевих положень якого встановлено, що в 2016 році норми і положення ЗУ "Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій та їхніх дітей, дітей, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичн их операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або під час масових акцій громадянського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, для здобуття професійно-техн ічної та вищої освіти" застосовуються у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України, виходячи з наявних фінансових ресурсів державного і місцевих бюджетів та бюджету Фонду соціального страхування України. Тому зверніться до ректорату університету, в якому Ви навчаєтесь, за інформацією чи видавався Наказ про скасування пільг на проживання у гуртожитках університету.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.