Друк

Цікавить питання про отримання тимчасового та постійного громадянства для свого чоловіка іноземця.. У шлюбі з ним вже рік.. До цього він мав статус біженця... Але рішенням суду його цього ­статусу позбавили... Чи має він право перебувати на території України?
І які документи потрібні для цієї процедури?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Перебування на території УкраїниАліна Стовба 09.12.2016, 12:11
Доброго дня!
Статтею 9 Закону України « Про громадянство України» передбачено процедуру прийняття до громадянства України.
Згідно з положеннями цієї статті, іноземець або особа без громадянства можуть бути за їх клопотаннями прийняті до громадянства України.
Умовами прийняття до громадянства України є:
1) визнання і дотримання Конституції України та законів України;
2) подання декларації про відсутність іноземного громадянства (для осіб без громадянства) або зобов'язання припинити іноземне громадянство (для іноземців).
3) безперервне проживання на законних підставах на території
України протягом останніх п'яти років.
Проте, ця умова не поширюється на осіб, які перебувають у шлюбі з громадянином України понад два роки.
Тобто, у Вашому випадку, у разі якщо чоловік на території України перебуває менше 5 років, можна почекати поки пройде 2 роки з моменту Вашого весілля і подавати документи на громадянство.
4) отримання дозволу на імміграцію.
5) володіння державною мовою або її розуміння в обсязі, достатньому для спілкування.
6) наявність законних джерел існування.
У разі виконання цих шести умов, Ваш чоловік може отримати постійне українське громадянство.

Щодо тимчасового законного перебування в України, то можливі варіанти визнання особи біженцем, визнання особою, яка потребує додаткового захисту, визнання особою, яка потребує тимчасового захисту.
Для відповіді на питання чи підійде вам якийсь з цих варіантів, потрібно більш детально знати обставини Вашої справи.
Можете самостійно ознайомитись з ЗУ « Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту» або звернутись за консультацією до юриста/адвоката або безпосередньо до відділу міграційної служби.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.