Друк

Прошу Вас, роз"яснити мені порядок позбавлення батьківства мого колишнього чоловіка стосовно моєї дочки у зв"язку з небажанням ним приймати участь у розвитку, вихованні та житті нашої спільної дочки, а також у зв"язку з відсутністю матеріальної підтримки нашої сім"ї з його боку.( перелік документів, установ, органів тощо.) Заздалегіть вдячна! Юлія Разуванова 068 045 1787

Коментарі  

 
0 #1 Позбавлення батьківських правМикола Луцюк 09.11.2016, 09:07
Доброго дня, Юлія!
Позбавлення батьківських прав відбувається виключно в судовому порядку шляхом звернення з позовом до суду.
Такі обставини як "небажання ним приймати участь у розвитку, вихованні та житті дочки" можуть бути підставами для задоволення Вашого позову відповідно до ст. 164 Сімейного кодексу України.
Стосовно ненадання матеріальної підтримки сім'ї - це підстава для звернення до того ж суду з позовом про стягнення аліментів.
В будь-якому разі я рекомендував би Вам звернутись за правовою допомогою до юриста (адвоката) та отримати безпосередню консультацію саме по Вашому випадку, оскільки справи про позбавлення батьківських прав не є шаблонними і саме на Вас буде покладено обов'язок доказування фактів ухилення батьком від виконання своїх обов'язків по вихованню дитини.
Стосовно документів, то Вам необхідно буде скласти позовну заяву, подати її до суду, залучити до участі в справі орган опіки та піклування, додати письмові докази, послатись на свідків тощо.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.