Друк

Доброго дня! Я переселенка з Донецької області. З лютого 2016 року я з дітьми приписалася в Україні. 05 вересня 2016р. я пішла на роботу в школу( вчителем) по теперішньому місцю приписки та проживання. До цього я була в декретній відпустці , проживаючи ще в Донецьцій області, де і була приписана з сім'єю. Там , у Донецькій області я не звільнена з місця роботи. І получається так, що я в Україні працюю за сумісництвом.У мене четверо дітей. Найменшій дитині 2 роки 8 місяців.І так як вона часто хворіє, хочу повернутися в декретну відпустку.Як мені прав�!
�льно зробити?Підскажіть, будь ласка!!!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.