Друк

Доброго дня, у нас виникла проблема з реєстрацією у садок..Ми проживаємо за містом, маємо сільську прописку і при реєстрації в дитячий садок міста нам відмовили поставити дитину у чергу на садок, який ми обрали та взагалі у тому що дитина може перебувати у садочку, мотивуючи це тим, що у нас немає міської прописки.!!! Та це пряме порушення прав дитини на отримання освіти, адже Конституція України та закон україни про дошкільну освіту регламентує та забезпечує це право...усі мої походи до реєстраторів чи завідуюючої садка з донесенням інфо!
рмації про права моєї дитини були безуспішними.. Прошу допомогти мені скласти лист до управління освіти у міську раду з допомогою у вирішенні цього питання. Дякую

Коментарі  

 
0 #1 Лист.Микола Луцюк 09.11.2016, 12:55
Ок.
Підійдіть на офіс "РівнеПраво".
м. Рівне, вул. Короленка, 5. Оф. 206А.
Зверніться до Аліни Віталіївни чи Євгенії Валеріївни.
Вони допоможуть.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.