Друк

Доброго вечора.Я працюю на швейному виробництві пакувальником.Сама не швея.З роботою своєю справляюсь.Нашому співвласнику( він армянин)захотілось щоб пакувальником став чоловік,і він без попередження привів хлопця.К мені тепер немає іншої операції( підшуковують поки що). Я хотіла би узнати свої права,що я можу вимагати.Чи має він право мене звільнити?В мене є двоє дітей до 15 років.І чи можуть мене перевести на іншу операцію з меншою оплатою?

Коментарі  

 
0 #1 КонсультаціяМикола Луцюк 13.12.2016, 09:10
Вибачте, на цих сторінках надають правові консультації, а не розв'язують задачі для 2-го курсу юрфаку.
Якщо Вас так цікавить поставлене Вами питання, почитайте Кодекс законів про працю України.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.