Друк

Моя сім'я багатодітна.по сплаті за телефон(укртелеком)нараховували 50% ,за інтернет є повна сумма.тепер прийшла квітанція,де вписали борг 400грн,пояснили це тим що 50% відмінено,і заплатити треба за цей рік,що прошов,і за грудень 2015.наступну квітанцію принесли з боргом 290грн.неяких документів про припинення закону про 50процентів непоказують,чому нащитували,толком неговорять,інтернет відключили,телефон ні.З 05.2016 в мене субсидія.наскількі я розумію,з цього місяця повинні були припинити скидку на користування телефоном,але перещитали з 12.2015!
  по 11.2016.що мені робити в цій сетуації.Дякую.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Укртелеком нащитав боргАліна Стовба 28.11.2016, 16:56
Доброго дня! Перш за все, Вам слід звернутися з письмовою заявою до Укртелекому з метою отримання офіційної письмової відповіді з приводу проведених між вами розрахунків за 2016 рік, підстав нарахування боргу та підстав припинення застосування пільг.
Також, зазначену інформацію можна отримати шляхом вчинення адвокатського запиту.
Вже після отримання письмової відповіді, враховуючи положення укладених між Вами договорів, можна буде з'ясувати чи порушені Ваші права та чи є підстави для перерахунку заборгованості.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.