Друк

Доброго дня
рівнеоблводоканал нараховував на кількість приписаних осіб по нормі споживання на 4 людей 3 роки поспіль.виник богр 5000 тис . фактично проживала 1 людина і споживання за лічільником набагато меньше .
лічільник був не повірений з 12.13 р. по 06.16р. (при повірці лічільника не справності не виявлено)

чи можна добитися перерахунку по лічільнику.? чюла що такі прецеденти були.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Рівнеоблводокан ал, не повірений лічильникАліна Стовба 01.12.2016, 14:46
Доброго дня!
В даному випадку, щоб визнати неправомірним нарахування заборгованості, необхідно з’ясувати чи надходили до Вас повідомлення-за стереження про необхідність проведення повірки лічильника та чи не ухилялись Ви від її проведення.
Відповідно до п.п. 29, 32 Правил надання послуг з централізованог о опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 N 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованог о опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованог о опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» споживач має право на періодичну повірку, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) квартирних засобів обліку, а виконавець зобов'язаний контролювати установлені міжповіркові інтервали, проводити періодичну повірку квартирних засобів обліку, їх обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж).
У разі якщо, буде встановлено, що повірка лічильників не здійснювалась з вини організації, яка надає послуги, а Ви весь цей час здійснювали своєчасну оплату за комунальні послуги згідно з показниками лічильників, тоді є можливість в судовому порядку вимагати здійснити перерахунок Вашої заборгованості.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.