Друк

Допоможіть будь-ласка. Я брала кредит в банку 6000 тис гривень,виплатила 8 тис. Вони зробили мені реструктуризацію на 34 000 тисячі. Чи можливо змінити суму на іншу або взагалі не платити????

Коментарі  

 
0 #1 RE: Кредит в банку...Аліна Стовба 09.12.2016, 11:21
Доброго дня!
Питання щодо зміни суму боргу при реструктуризаці ї потрібно узгоджувати безпосередньо з Банком шляхом проведення переговорів та вибору найбільш сприятливого для сторін варіанта.
У разі того, якщо Ви припинити виконувати умови кредитного договору, сплачувати обов'язковий щомісячний платіж, Банк має право в судовому порядку стягнути з Вас суму боргу.
Також, у разі укладення між Вами та Банком іпотечного договору, останній має право звернути стягнення на предмет іпотеки.
Це найбільш поширені наслідки невиконання зобов'язань за кредитними договорами.
Для більш конкретної відповіді треба безпосередньо ознайомлюватись з умовам Вашого договору.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.