Друк

Доброго дня!Сподіваюсь на вашу допомогу.
У мене оформлений кредит на житловий будинок в якому я - боржник, поручитель -моя жінка і син.
в заставі у мене і є це житло.
сумма сукупного доходу моого і жінки чистими- 18000грн, в моєму володінні є квартира і машина , які оформленні на мене.

сумма щомісячна яку повинен сплачувати по кредиту на теперішній момент - 300 доларів.
сумма по кредиту яка залишилась 19 тис. доларів разом з процентами.
На момент оформлення кредиту долар становив 4, 85 грн - у звя"язку з такою інфляцією і поточними витратами + комунальними послугами(становить сумма близько 3000грн)- не маю змоги платити за кредит.

Питання: який можливий вихід із ситуаціі?чи можу я віддати заставний будинок банку? чи маю право витребувати у банку переглянути сумму сплати боргу?чи продати кредитний будинок?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Кредит на житловий будинокАліна Стовба 20.12.2016, 15:54
Доброго дня!
Перш за все, слід звернутись до Банка з письмовою заявою про реструктуризаці ю кредиту.
У цій заяві Ви маєте вказати яким чином змінився Ваш фінансовий стан з моменту укладення кредитного договору, які обставини на це вплинули (бажано надати документальне підтвердження) та зазначити на яких умовах Ви будете в змозі вчасно здійснювати погашення заборгованості.
При цьому, також можна попросити Банк запропонувати Вам ще якісь можливі варіанти реструктуризаці ї.
Серед яких може бути надання кредитних канікул, прощення частини кредиту (пені, відсотків, штрафів) , зміна валюти кредиту, зміна відсоткової ставки, збільшення строку користування кредитом і.т.д.
У разі досягнення домовленості щодо реструктуризаці ї кредиту між Вами буде укладений новий кредитний договір.
Щодо продажу будинку, який знаходиться в іпотеці. Будь-які дії пов’язані з цим майном Ви маєте право вчиняти тільки за згодою Банка. Відповідно Банк має надати свою згоду на продаж майна третім особам або передачу його у власність Банку в рахунок погашення заборгованості. І це також має оформлюватись відповідною угодою між Вами.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.