Друк

Доброго дня 5 серпня 2014р родичі подарували мені квартиру договором дарування. я її зареєструвала в держреєстрі після цього наші відносини не змінилися і були хорошими і вони продовжували проживати в подарованій мені квартирі,але в 2016 році помирає мій дядько і починається якийсь жах,тітка відвідує секту пятидесятників,спочатку вимагає пастирь секти домову книгу цієї квартири де прописан тітка 1935 року народження,я і моя неповнолітня донька,потім тітка відносить кошти які лежали на депозиті в банку на зберігання в секту ,почина уникат!
и зустрічі зі мною,наші номера в її мобільному стоять на ігнорі і ні зким кроми братів і сестер секти вона не спілкується,.я тітку з квартири не висиляю і ніяких претензій до її проживання там не маю більш того пропонувала їй проживати разом з нами ,а бо будь яку іншу поміч як рідній людині,одне що требувала від пастиря секти щоб вони не устраювали свої молєнія в моїй квартирі коли вони приходять по десять чоловік і починають битися в істериці і я не одноразово була свідком їхніх ритуалів.В вересні 2016 році тітка подає заяву до суду на ска�!
�ування договору дарування повніс!
тю.мотивуючи це тим щовзагалі не знала що він існує але пригадує що її з чоловіком возили до нотаріуса і після того як продержали цілий день закритими в кабінеті дали підписати якійсь документи.За стільки років спілкування я ніколи не чула від неї жаліб на здоровя і сама іноді пропонувала поміряти їй тиск на що вона відказувала що це їй не потрібно, я раніш пропонувала коли вона простудилася звернутися до лікарні але одне речення про лікарню у неї викликало жах і відразу,але під час судових засідань виявилося що в моєї родички давно ба!
гато дуже тяжких хронічних захворювань,свідчення моїх свідків що родичі самі консультувалися з приводу договору дарування та надавали всі документи особисто для підготовки цього договору судом до уваги не було прийнято,покази нотаріуса який був присутнім на судовому засідані як прописано в рішені суду не можуть бути підставою в задоволені про визнання цього договору не дійсним,те що я сплачую комунальні послуги суд також не прйняв до уваги.що я занепокоєна тим, що у разі розірвання договору квартирою заволодіють сторонні особи, я�!
�і на сьогодні проявляють інтерес до по!
зивача і останній взагалі може залишитися без житла.в грудні 2016 року суд виніс рішення про визнання договоу дарування не дійсним.Для чого потрібні такі договора і трата коштів в держреєстрі якщо так можуть бути скасовані.і правду довести практично не можливо.І чи є якісь шанси довести в апеляційному суді свої права.

Коментарі  

 
0 #1 Визнання договору дарування недійснимМикола Луцюк 27.01.2017, 09:10
Шановна Лідія!
Як я розумію, на сьгоднішній день Ви вже подали апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції у описаній Вами справі?
Звичайно, такі справи складні і кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається належними та допустимими доказами.
В будь-якому разі Вам необхідна правова допомога юриста (адвоката) в такій справі.
А щодо доведення правди в суді... На жаль, бувають випадки, коли правда і інтереси сторін не співпадають...
Разом з тим, не варто зупинятись. Рішення суду 1-ї інстанції (якщо Ви подали апеляційну скаргу) ще не набрало законної сили. Можливо, Ваші доводи будуть підставою для прийняття судом вищої інстанції рішення у Ваших інтересах.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.