Друк

Я являюсь пенсіонером Міністерства оборони України, маю посвідчення ветерана військової служби, 30 календарних років прослужив в лавах Збройних Сил Радянського Союзу та України. Я був обранийв жовтні 2010 року сільським головою, в жовтні 2015 року переобраний на цю посаду.Чи законно мене в квітні 2015 року позбавили пенсії?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Пенсійне забезпеченняІрина Троцька 02.02.2017, 14:33
Доброго дня! Підставою позбавлення Вас пенсії з 1 квітня 2015 року став Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» № 213-VIII від 02.03.2015, яким, було змінено порядок виплати пенсії працюючим пенсіонерам. Зокрема, цим законом вносились зміни і до норм, що регулюють виплату пенсії посадових осіб місцевого самоврядування. В подальшому дію вказаного Закону продовжено було до 31.12.2016р.
З 01 січня 2017 року законодавство в цій частині знову змінилось, зокрема і щодо виплати пенсії ветеранам військової служби, які є посадовими особами органів місцевого самоврядування.
В зв’язку з цим раджу Вам звернутись до органів ПФУ з письмовою заявою для розгляду питання щодо виплати пенсії ветерану військової служби. У випадку відмови маєте право звернутися до суду і зобов’язати ПФУ провести необхідні нарахування і виплату.
Для більш детальної консультації та допомоги адвоката звертайтесь за телефонами : (095) 056-3378, (098) 476-2748
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 Пенсійне забезпеченняСтепан 17.07.2017, 21:51
Шановні юристи!
Допоможіть будь ласка в правовій консультації стосовно призначення пільгової пенсії за сп.№2
Мій пільговий стаж 10 років по травень 1992 року . По якій статті пенсійний фонд повинен мені рахувати пенсію по ст.100 чи по ст.13. Дякую.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.