Друк

Доброго дня! Я знаходжеся у відпустці по догляду за дитиноюо досягненню нею 3 річного віку. Ще є дитина шкільного віку. Чоловік працює офіційно і отримує мінімальну зарплату. Чи можемо ми оформити соціальну допомогу?

Коментарі  

 
0 #1 RE: Cоціальна допомога малозабезпечени м сім'ямІрина Троцька 06.02.2017, 13:44
Доброго дня! Для визначення розміру соціальної допомоги необхідно підрахувати середньомісячни й сукупний дохід сім'ї, який визначається за останні шість календарних місяців або два квартали, що передують місяцю звернення за призначенням соціальної допомоги. Тому підрахуйте дохід Вашої сім’ї за цей період. До нього не враховується частина допомоги при народженні дитини, виплата якої здійснюється одноразово.
Розмір соціальної допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім'ї та її середньомісячни м сукупним
доходом, але не може бути більшим ніж 75 відсотків прожиткового мінімуму для сім'ї.
Для точного розрахунку і підтвердження права на соціальну допомогу зверніться в органи соціального захисту за місцем проживання.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 RE: Cоціальна допомога малозабезпечени м сім'ямІрина Троцька 25.07.2017, 12:06
Цитую Анжеліка:
Доброго вечора моя мама вступила в спадщину і вже пройшло 9 місяців і мамі нотаріус документа не відає і не пояснює чому ше є один спадкоємець то її прийому дали а мамі не відають кажуть що треба їх двох а її сестра за кордоном

Якщо спадщину прийнято спадкоємцями відповідно до вимог закону, відсутність свідоцтва про право на спадщину не тягне за собою втрату цього права. Свідоцтво про право на спадщину видається на підставі заяви спадкоємців, які прийняли спадщину, після закінчення шести місяців з дня відкриття спадщини, а у випадках, передбачених частиною другою статті 1270, статтею 1276 Цивільного кодексу України, - не раніше зазначених у цих статтях строків.
Можливо, питання у черговості спадкування, наявності заповіту чи невизначеності часток.
Зверніться до нотаріуса з письмовою заявою про роз"яснення причин невидачі свідоцтва про право на спадщину.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.