Друк

Я інвалід другої групи,недієздатний.Мене вмовили зробити групу пять років тому,щоб получяти гроші.Зразу зробили другу групу,щоб зробити недієздатність.Коли я взнав що мене хочуть зробити недієздатним,то підійняв скандал.Мене відправили в псих лікарню.Недієздатність зробили без мого огляду,після чого баба мене все вмовляла зьїздити до лікаря в Рівне,бо він підписує документи,ніразу не бачивши мене.Після недієздатності,мене періодично,кожних пів року направляли в псих лікарню.Мені це не нравилось.бо там мене держали по пів року,без г!
рошової допомоги.Моя баба,без мене,пока я був на лікуванні,переоформила в банку пенсію і сама забрала пенсії,які накапали під чяс лікування.Так вона три раза переоформлювала пенсію.Чи можу я за це,притягнути її до відповідальності.
Зараз,мій опікун,положив мене в інтернат.До мене постійно їздить мати і вона зробить все що потрібно,щоб зняти недієздатність і забрати мене.Зараз мене не відпускають під підписку матері,мотивуючи тим,що забрати може тільки опікун.Опікун-батько трубки не бере,ніразу не приїздив,але їздить його мати,моя баба.
В мене є особисті речі,такі як компютер і спортивний тринажер.Якшо будуть потрібні гроші,я продам речі.Чи потрібно це робити?
Куди моїй матері звертатись в Рівному,або куди звертатись мені,маючі планшет з інтернетом,щоб зняти недієздатність?
Про себе можу сказати що я робив ремонти дома.Їздив на зароботки і будучи недієздатним купив нові двері,обої,краску.Потім з всім цим зробив ремонт.Також недієздатним я одів себе на тися десять і купив мішок сахара по прозьбі баби.

Коментарі  

 
+1 #1 RE: Зняття недієздатностіІрина Троцька 06.02.2017, 11:39
Доброго дня! Поновлення дієздатності відбувається виключно через суд. Звернутись до суду з відповідною заявою може Ваш опікун або орган опіки та піклування, тому зверніться до них, щоб ініціювати це питання.
Згідно положень законодавства, скасування рішення суду про визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи, яка була визнана недієздатною, в разі її видужання або значного поліпшення її психічного стану здійснюється за рішенням суду на підставі відповідного висновку судово-психіатр ичної експертизи.
Щодо розпорядження Вашою пенсією, то згідно ст. 41 ЦК правочини від імені недієздатної особи вчиняють опікуни. Якщо особа не є опікуном, то не має повноважень вчиняти будь-які дії щодо майна особи, яка визнана недієздатною. Для того, щоб притягнути до відповідальност і таку особу слід зібрати відповідні докази про отримання нею коштів без повноважень.
Цитата | Скарга
 
 
0 #2 RE: Зняття недієздатностіДіма 07.02.2017, 14:21
Доброго чясу доби.
Хто є моїм органом опіки?Що краще почитати,зі сторони законодавства,п о недієздатності або її надання.
Дякую.
До побачення.
Цитата | Скарга
 
 
0 #3 RE: Зняття недієздатностіІрина Троцька 07.02.2017, 15:34
Для визначення органу опіки та піклування,до якого Вам слід звернутись, траба бачити документи, на підставі яких відбулось позбавлення дієздатності, зокрема рішення суду. Зверніться через опікуна до Центру безоплатної правової допомоги по вул. Кавказька, 7, м. Рівне
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.