Друк

Скажитите, как поступить.
Умер отец.
У него был дом в деревне с земельным учаском и пай.
У него 4 сына, жена и 9 внуков.
Насколько мне известно, завещания нет.
Как сделать так, чтобы дом и пай унаследовал только один сын, а не все? Что для этого надо сделать и сколько это стоити?
Заранее спсибо.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Спадщина, права.Лена 18.05.2013, 17:22
детям необходимо обратиться в нотариальную контору. один сын пишет заявление о принятии наследства, остальные - об отказе а пользу того брата, который согласен принять наследство. сколько стойт более точно определит нотариус.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.