Друк

Добрий день. Скажіть будь ласка, якщо позовна заява була залишена без розгляду, то її можна поновити, чи потрібно подавати нову і чи потрібно знову сплачувати судовий збір? І ще одне запитання: якщо ми маємо будинок побудований за час шлюбу, чи можна встановити окреме проживання після розлучення , так як чоловік прописаний у своєї мами і має там частку. З ним життя не можливе (зловживає спиртним), неодноразово діти викликали міліцію.(маю двох неповнолітніх дітей).
Чи всетаки потрібний поділ майна

Коментарі  

 
+1 #1 консультаціяЛена Бойчук 20.02.2017, 14:42
Доброго дня. Мушу Вас розчарувати, але якщо позов було подано до суду, однак його з будь-яких причин було залишено без розгляду, розгляд справи поновити неможливо (виключенням є випадок, коли судом апеляційної інстанції буде скасовано ухвалу про залишення позову без розгляду у зв'язку з повторною неявкою позивача). Судовий збір також прийдеться сплатити знову, оскільки він, при залишенні позову без розгляду, не повертається.
щодо наступного запитання: на підставі ч. 1 ст. 119 Сімейного кодексу України за заявою подружжя або позовом одного з них суд може по­становити рішення про встановлення для подружжя режиму окре­мого проживання у разі неможливості чи небажання дружини і (або) чоловіка проживати спільно.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:



Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.