Друк

Доброго вечора.
Прошу надати юрид. консультацію стосовно продажу квартири.
Деталі: 4-кім. квартира приватизована, право власності на 4 осіб (сім'ю). Один із цих людей (син) прописаний, але не проживає в цій квартирі вже довгий час. Двоє (матір з дочкою) хочуть виїхати на орендну квартиру на довгий час (до року). Один (батько) залишається в квартирі (власник).
Питання: 1)при продажі цієї квартири чи може він (батько - власник, який проживав один в квартирі де прописані 4 людини)відсудити чи відібрати у нас житло чи більшу половину суми з її продажі ?
2)Чи може він позбавити нас (трьох, які певний час не проживали в квартирі, але прописані і на них також приватизація) частки від продажі?
Щиро дякую.
З повагою, Ольга.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Продаж квартириЧайковський Олег 21.02.2017, 10:19
Все просто. Чотири співвласники, відповідно всі четверо укладають (підписують) договір купівлі-продажу у нотаріуса. Не думаю, що хтось із вас підпише договір, не отримавши своєї частки від ціни квартири. На норми законодавства не посилаюсь, оскільки, виходячи з Ваших запитань, в цьому немає потреби.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.