Друк

я, невістка, проживаю в хаті з дітьми і чоловіком в його батьків. Ми розлучились,коли робити поділ майна, зразу після розлучення чи можна пізніше?Чи варто робити поділ майна , якщо я не йду з хати жити, бо немаю куди.Чи мають вони право мене вигнати?Дітей він не виганяє, але рішенням суду діти лишились зі мною.

Коментарі  

 
0 #1 RE: Поділ майна. ПроживанняАліна Стовба 23.03.2017, 15:24
Добрий день!
По-перше, щодо поділу майна. Ви маєте право здійснити поділ спільного майна протягом 3-х років з дня розірвання шлюбу або з дня коли почали порушувати Ваше право на користування таким майном.
Здійснювати такий поділ зараз чи ні, маєте вирішувати Ви самостійно, виходячи з того чи досягнуто у Вас з колишнім чоловіком згоди щодо користування цим майном та чи влаштовує Вас наявна ситуація його використання.
По-друге, щодо проживання в хаті.
Вас не можуть вигнати з хати, якщо Ви її власник або зареєстровані там і постійно в ній проживаєте та не здійснюєте систематичних порушень правил співжиття, які роблять подальше Ваше спільне проживання з власником та його родиною неможливим ( ст.116 Житлового Кодексу).
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.