Друк

добрий день! прошу допомогти у позові з банку. Взято було кредит на сумму 1000грн на картковий рахунок у лютому 2012р. Залишилось невиплачено 698грн. Позов прийшов 17 березня 2017р на сумму 23650грн. Порадили йти до банку домовитись але я не вважаю це доцільним. Може є які-небуть строки давності?..

Коментарі  

 
0 #1 RE: Стягнення банківського кредитуАліна Стовба 23.03.2017, 15:55
Доброго дня!
Дійсно, є загальний строк позовної давності три роки щодо стягнення основної суми кредиту, а один рік щодо нарахованих пені та штрафів, якщо договором не передбачені інші строки.
Для більш детальної консультації, з урахуванням обставин Вашої справи, зверніться безпосередньо до юриста чи адвоката нашого адвокатського об'єднання, зателефонувавши за тел. +38095 056 33 78, +380984762748 або за адресою: м. Рівне, вул. Короленка 5, оф. 206 а.
Цитата | Скарга
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ, ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ:Click on the image to change it

Всі надані на даному сайті консультації є абсолютно безкоштовними та неперсоніфікованими, тобто, рекомендації, висловлені тут, не стосуються ані конкретних справ, ані конкретних клієнтів і не можуть бути розцінені будь-ким як офіційна юридична консультація юриста чи адвоката, надана клієнту. Публікації коментарів до запитів відвідувачів також не можуть розцінюватись як виникнення правових зобов'язань між відвідувачем та адвокатом, юристом чи сайтом, а надання безоплатних юридичник консультацій - публічною офертою чи персоніфікованою рекламою діяльності адвокатів - учасників ресурсу.

В разі необхідності кваліфікованої юридичної допомоги (консультації) адміністрація рекомендує звертатись з таких питань безпосередньо до адвоката (юриста) з метою вирішення питання укладення договору про надання правової допомоги, натиснувши тут.